Časté dotazy

Kolik to bude stát?

O ceně vás informuji ještě před započetím oprav, či servisu. U rozsáhlejších oprav, kde je třeba problém nejprve odhalit, budeme průběžně ve spojení, abychom došli k cenově rozumnému a zároveň kvalitnímu řešení, se kterým budeme oba spokojeni.

Proč jsou Vaše ceny o tolik nižší? V autorizovaném servisu jsem dal 2 x tolik!

Pracuji sám, proto nemusím živit asistentky nebo nákupčí, kteří cenu oprav zbytečně prodražují.

Můžu si auto vyzvednout ještě dnes?

Ano, pokud se jedná drobné opravy či servis, provedeme je na počkání nebo během dne tak, aby vás to nijak neomezilo v užívání vozidla. Další možností je vyzvednout si a vrátit vozidlo na místo vašeho bydliště nebo pracoviště.

Jsem jenom ženská, nevím, co tomu je, je to rozbité!

Nevadí, není vaší starostí poznat, co autu je. Nechte to na mně, veškeré podstatné informace se dozvíte. Mezi mými zákazníky je i spousta zákaznic.

Ještě nikdy jsem neboural, co když se mi něco takového stane?

Máte-li strach, že si nebudete v kritické situaci vědět rady, určitě neváhejte zavolat! Osobně přijedu nebo poradím a pomohu vám celou situaci vyřešit tak, aby byli správně vyřešené všechny úřední záležitosti a pro vás to znamenalo co nejméně nepříjemností.

Jsem na Moravě a právě mi přestalo jet auto. Odtah bude stát spoustu peněz!

Buďte v klidu. I když bude sobota, osobně pro vás přijedu s přívěsem a částka nebude určitě tak vysoká jako od větších firem.

Máte montérky od oleje, v nich budete řídit moje čisté a navoněné auto?:)

Ačkoliv nejsem vždycky jako ze škatulky, na vašem autě to nepoznáte. Používám ochranné pomůcky proti znečištění vozidla.

Hon…co? Kde že to máte autoservis a jak vás tam najdu?

Neslyšeli jste o Honbicích? Nedivím se. Je to malá vesnice 8 km za Chrudimí, kam vedou cesty ze všech stran. Moji dílnu určitě neminete, nachází se za cihlovým plotem a je viditelná od silnice. Velikou výhodou je klid, bezpečí a spousta parkovacího místa. Můj autoservis využívají zákazníci od Přelouče, přes Chrudim a Pardubice, až po Chrast a Hrochův Týnec. Jste snad odjinud? Nevadí, zavolejte a určitě se domluvíme.

Nezávazná poptávka


Webové stránky: moje GRAFIKA